Hakkımızda

ASİL ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Sağlık Bakanlığı’nca verilen ‘Biyosidal Ürün Uygulama Belgesi’ne sahip olup, haşere ve zararlı mücadelesi çalışmaları, Entegre zararlı yönetimi, Pest Kontrol, Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında faaliyet  gösteren bir firmadır.

Sektörde 14 yıllık deneyimi olan, Kalite, Gıda Güvenliği ve diğer yönetim sistemleri konusunda uzman, üst düzey teknik yeterliliğe sahip eğitimli, deneyimli operatörlerden oluşan kadrosuyla birlikte Kalite, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemleri’ nin gerekliliklerini karşılayarak Biyosidal Ürün Uygulama – haşere ve zararlı mücadelesi çalışmalarını yürütmektedir.

Çalışmalarımızda insan sağlığı ve Çevreye duyarlı Hizmet anlayışımızla, ulusal ve uluslararası standartlar ve Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini prensip edinerek; Endüstriyel Tesisler, Gıda Üretim Ve İşleme Tesisleri, Oteller, Hastaneler, Turizm, Otelcilik, Bankalar, Hastaneler, Konutlar, Siteler, Ev- Yazlık bahçe alanlarında çevre sağlığı ilaçlama hizmetleri çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Firmamız, Hizmet kapsamı içerisinde işletmenizde ücretsiz keşif- fizibilite çalışmaları planlayarak,  Bu bağlamda işletmenizin fiziki alt yapısı, zararlı risklerinin tanımlanması ve çevresel risk faktörlerin belirleyip, daha kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmayı hedef edinmiş, Müşterilerine verdiği zararlı mücadele çalışmalarının yanında, müşterilerinin çalışanlarına sunduğu eğitim hizmetleri ile destekleyici ve her zaman müşterisinin yanında  çözüm ortaklığıyla farkındalık yaratan bir kuruluş olmuştur.

Mücadele yöntemlerimizi devamlı geliştirerek, özverili çalışıp, müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutarak, sunduğumuz hizmetlerle yenilikçi, en güvenilir olmak şirket politikamızdır.

İZİN VERİN YAŞAMINIZA VE YAŞAM ALANLARINIZA DEĞER KATALIM…

  Süleyman Hilmi TİFTİK

       Ziraat mühendisi

İşletmenin Misyonu

Yenilikçi ve profesyonel çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydıyla çevreye ve insan sağlığına duyarlı hizmetler sunarak müşterilerimize daha sağlıklı daha yaşanabilir alanlar sağlamaktır.

İşletmenin Vizyonu

Kalite ve mükemmeliyetçilik anlayışımız ile yüksek değerlerde hizmet üreterek sektörün öncü firmaları içerisinde olmaktır.